Vă rugăm înscrieți-vă în Registru până la data de 30 octombrie 2022.

Pentru orice întrebări ne puteți scrie la primaria_jibou@yahoo.com.

În cazul persoanelor fizice se va completa CNP-ul, iar în cazul persoanelor juridice se va completa CUI-ul entității juridice.
Strada, numărul, detaliile imobilului (bloc, etaj, apartament), oraș, județ
IMPORTANT! Acest câmp se completează numai în cazul PERSOANELOR JURIDICE!
Bifați toate opțiunile care se aplică
Bifați toate opțiunile care se aplică.
Vă rugăm elaborați un răspuns detaliat.
Vă rugăm să ne oferiți rezultatele ultimelor analize efectuate.
Contract nr..... din data .......
Prin completarea și transmiterea acestui formular sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul înscrierii în Registrul de Evidență a Sistemelor Individuale Adecvate pentru Colectarea și Epurarea Apelor Uzate al Orașului Jibou. Prelucrarea datelor cu caracter personal se va realiza cu respectarea prevederilor Regulamentului nr.679/2016 adoptat de Parlamentul European și Consiliul Uniunii Europene pentru aprobarea normelor privind protecţia în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal, precum şi a normelor referitoare la libera circulaţie a acestui tip de date cu caracter personal.